Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

XVI Memoriał im. ks. prof. Józefa Tischnera w narciarstwie alpejskim

Dnia 13 marca 2018 w Kluszkowcach odbył się kolejny-XVI Memoriał im. ks. prof. Józefa Tischnera w narciarstwie alpejskim. Na starcie slalomu giganta stanęło 138 zawodników w sześciu kategoriach wiekowych. Uczestnikami zawodów byli uczniowie, nauczyciele oraz sympatycy Rodziny Szkół Tischnerowskich, którzy przyjechali z Krakowa, Rogoźnika, Rabki Zdrój, Mszany Górnej, Szczawnicy, Krościenka, Ratułowa, Zakopanego, Łopusznej i Nowego Targu. Z radością powitaliśmy w gronie startujących – członków rodziny ks.Tischnera, a prof. Marian Tischner uświetnił swoją obecnością ceremonię dekoracji. Organizatorzy zawodów to: UKS Aktywni działający przy Szkole Podstawowej w Łopusznej , Stacja Narciarska CzorsztynSki oraz Rada Rodziców SP Łopuszna dbająca o poczęstunek dla wszystkich zawodników. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali piękną pogodą i świetnie przygotowanymi trasami. Serdecznie dziękujemy: Gminie Nowy Targ za zabezpieczenie środków na zakup trofeów oraz nagrody rzeczowe, Radzie Rodziców SP Łopuszna za poczęstunek, Pani Agnieszce Pieprzak za ufundowanie nagród rzeczowych. Szczególne podziękowania należą się Panu Marianowi Tischnerowi za obecność na zawodach oraz przekazanie, pięknie zadedykowanych, książek ks. prof. Józefa Tischnera dla zwycięzców w starszych kategoriach wiekowych.
W imieniu organizatorów Urszula Wąsowicz.

wyniki Tischner