Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

X Turniej „Dzikich Drużyn” o Puchar Obidowej w piłce nożnej im. Karol

            Na boisku sportowym w Obidowej 3 lipca rozegrano jubileuszowy X Turniej Dzikich Drużyn o Puchar „Karola”, upamiętniający zawodnika LKS „Lepietnica” i „Podhala”, który młodo zmarł na skutek wypadku samochodowego. Karol Chorążak mieszkaniec wsi Obidowa był świetnie zapowiadającym się piłkarzem robiącym szybkie postępy. Organizatorem turnieju jest Sołectwo Obidowa, firma ZOMA – PROMO i LKS „Lepietnica” na czele z p. Zofią Faron.

Rywalizowano w trzech grupach wiekowych. Oto wyniki:

Grupa najmłodsza (rocznik 2012 i młodsi)

Mała Lepietnica – Fun&Football 5:4

Bramki: W. Królczyk, W. Smoleń, A. Sołtys, J. Klejka – Hałuza, P. Szczech 2, K. Przała

Wiatr Ludźmierz – MasterKids 0:6

Bramki: M. Buroń, J. Stopka 2, O. Bielański 2,  M. Łukaszka

Fun&Football – MasterKids 0:14

Bramki: M. Buroń 2, J. Stopka , O. Bielański 4,  M. Łukaszka, S. Krasoń 3, B. Blacha 2, P. Gwiazdoń

Mała Lepietnica – Wiatr Ludźmierz 0:2

Bramki: J. Suski, F. Misiura

Mała Lepietnica – MasterKids 0:14

Bramki: M. Buroń 5, J. Stopka , O. Bielański ,  M. Łukaszka, S. Krasoń 5, P. Gwiazdoń

Fun&Football – Wiatr Ludźmierz 0:5

Bramki: J. Suski 2, J. Pawelski 3, K. Czaja

Tabela:

  1. MasterKids 9          34-0
  2. Wiatr Ludźmierz 6          7-6
  3. Mała Lepietnica 3          5-20
  4. Fun&Football 0          4-24

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Mrożek (Wiatr Ludźmierz)

Król strzelców: Samuel Krasoń (MasterKids)

Najlepszy zawodnik: Milena Buroń (MasterKids)

Grupa średnia (rocznik 2009 i młodsi)

Grupa I

Drużyna Jaśka – Gromik Gronków 14:0

Bramki: J. Kowal 7, K. Stefaniak 3, D. Stefaniak 2, K. Huzior 2

Gromik Gronków – Lepietnica 3:1

Bramki: W. Kopeć, K. Mrowca, W.Gacek – A. Marcisz

Drużyna Jaśka – Lepietnica 12:0

Bramki: J. Kowal 7, K. Stefaniak, D. Stefaniak , K. Huzior, M. Baj, samobójcza

TABELA gr. I

  1. Drużyna Jaśka             6          26-0
  2. Gromik Gronków 3          3-15
  3. Lepietnica 0          1-15

Grupa II

FC Lwy – MasterKids 0:12

Bramki: A. Hampel 5, N. Miraj 3, P. Miraj 2, K. Pruś, F, Potoczny

MasterKids – Fun&Football 7:1

Bramki: A. Hampel, N. Miraj, P. Miraj 3, K. Pruś 2 – M. Piekarczyk

FC Lwy – Fun&Football 1:4

Bramki: A. Szeliga – Sz. Kułach 3, M. Piekarczyk

TABELA gr. II

  1. MasterKids 6          19-1
  2. Fun&Football 3          5-8
  3. FC Lwy             0          1-16

Mecz o 5 miejsce

Lepietnica – 3.           FC Lwy         3:3, k. 3:2

Mecz o 3 miejsce

Fun&Football – Gromik Gronków 6:1

Bramki: Sz. Kułach 3, M. Piekarczyk 2, Latawiec – K. Mrowca

Mecz o 1 miejsce

Drużyna Jaśka – MasterKids 4:2

Bramki: J. Kowal 3, K. Stefaniak – samobój, P. Miraj

Najlepszy bramkarz: Gabriel Kowalski (Drużyna Jaśka)

Król strzelców: Jan Kowal (Drużyna Jaśka)

Najlepszy zawodnik: Patryk Miraj (MasterKids)

Grupa najstarsza (rocznik 2006 i młodsi)

FC Gronik Gronków – Lepietnica 1:6

Bramki: P. Ambroż – M. Klejka 3, J. Kowal 3

Lepietnica – Wybrzeże Klatki Schodowej 0:2

Bramki: A. Truty, T. Truty

FC Gronik Gronków – Wybrzeże Klatki Schodowej 2:9

Bramki: P. Ambroż 2 – T. Truty 4, M. Hudoba 2, A. Żółtek 2, J. Wójciak

TABELA:

  1. Wybrzeże Klatki Schodowej 6          11-2
  2. Lepietnica 3          6-3
  3. FC Gronik Gronków 0          3-15
    Najlepszy bramkarz: Mateusz Szwaja (Lepietnica)

Król strzelców: Tobiasz Truty (Wybrzeże Klatki Schodowej)

Najlepszy zawodnik: Adrian Żółtek (Wybrzeże Klatki Schodowej)

This function has been disabled for Gmina Nowy Targ.