Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Wystawa obrazów Pani Krystyny Skuta „Igłą malowane”

Od niedzieli w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej można obejrzeć wystawę obrazów „igłą malowanych”, których autorką jest Pani Krystyna Skuta z Łopusznej.
Krystyna Skuta pochodzi z Kielecczyzny była nauczycielką matematyki, pełniła również funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu. W latach 80 –tych przeprowadziła się do Łopusznej gdzie przez 13 lat pracowała w szkole podstawowej: uczyła matematyki, prowadziła bibliotekę szkolną, spółdzielnię uczniowską, redagowała kronikę szkolną. Na wystawie znalazła się część jej wieloletniego dorobku artystycznego czyli 36 haftowanych obrazów.

Obrazy można obejrzeć od wtorku do soboty w godzinach od 10:00 – 18:00, wystawa potrwa do 15 listopada br.

tekst i zdjęcia GOK Łopuszna