Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Właścicielki pięknych ogrodów nagrodzone

Podczas pierwszej powakacyjnej sesji Rady Gminy Nowy Targ Wójt Jan Smarduch oraz Przewodniczący Rady Wiesław Parzygnat wręczyli dyplomy laureatkom konkursu „Najładniejsze obejście w Gminie Nowy Targ”. Przewodniczący podziękował wszystkim uczestnikom konkursu za miłe przyjęcie komisji konkursowej i pogratulował właścicielom pięknych posesji doceniając trud pracy jaki trzeba włożyć w pielęgnację ogrodów. Pani Zofia Łukasz opowiedziała o pracy w swoim ogrodzie zachęcając wszystkich do spędzania czasu na świeżym powietrzu i zaangażowania całej rodziny we wspólne dbanie o ogród, które daje wiele satysfakcji a piękno kwiatów i zieleni motywuje do dalszej pracy.

Wyniki konkursu „Najładniejsze obejście w Gminie Nowy Targ 2016”:
Kategoria najładniejsza posesja:

1 miejsce Zofia Łukasz z Krempach
2 miejsce Elżbieta Janasik z Gronkowa i Bogumiła Pietraszek z Krempach
3 miejsce Anna Buczyńska -Kołodziej z Nowej Białej
Kategoria najładniejsza zagroda:
1 miejsce Stanisława Kołodziej z Nowej Białej
2 miejsce Krystyna Jałowiecka
3 miejsce Elżbieta Szlembarska ze Szlembarku
Wyróżnienia: Anna Duda z Lasku oraz Anastazja Knapczyk ze Szlembarku.