Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Wiatr Ludźmierz zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ

 

6 sierpnia na stadionie sportowym w Łopusznej został rozegrany finał turnieju o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. W półfinałach najpierw zmierzyły się ze sobą drużyny Przełęcz Łopuszna i Wiatr Ludźmierz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4 do 0 dla ekipy Wiatru. W drugim półfinale spotkały się drużyny Wierchy Lasek i Huragan Waksmund. W tym spotkaniu, po regulaminowym czasie gry był remis 1-1, o zwycięstwie musiała zdecydować seria jedenastek, gdzie lepszą drużyną okazał się Huragan Waksmund. W meczu o 3 miejsce lepszą drużyną okazała się ekipa z Łopusznej wygrywając spotkanie wynikiem 2 do 0. Finał to spotkanie między piątoligowcem a drużyną z B-klasy. Mecz lepiej rozpoczął zespół z Ludźmierza, gdzie w 15 minucie spotkania pięknym strzałem z dystansu popisał się Luberda. Jednak ekipa z Waksmundu nie zamierzała odpuszczać i w drugiej połowie od samego początku nacierała na bramkę Wiatru i 10 minut przed końcem meczu doprowadzili do wyrównania. Po końcowym gwizdku widniał wynik 1-1 i o losach starcia musiały zdecydować rzuty karne. W serii jedenastek skuteczniejszą drużyną okazała się ekipa Wiatru, której to bohaterem okazał się bramkarz Ludźmierza odbijając 2 strzały zawodników Huraganu.

Półfinały

Przełęcz Łopuszna – Wiatr Ludźmierz 0-4

Huragan Waksmund – Wierchy Lasek 1-1 (k. 5-4)

O 3 miejsce

Przełęcz Łopuszna – Wierchy Lasek 2-0

Finał

Huragan Waksmund – Wiatr Ludźmierz 1-1 (k. 2-3)

Najlepszy bramkarz – Grzegorz Antolak (Wiatr Ludźmierz)

Najlepszy zawodnik – Szymon Waksmundzki (Huragan Waksmund)

DSC_0069DSC_0071DSC_0084DSC_0107DSC_0123DSC_0124DSC_0127DSC_0128DSC_0130