Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Targi BIKE EXPO 2022r.

W dniach 09.04.2022r.- 10.04.2022r. odbyły się targi rowerowe BIKE EXPO na PGE Narodowym w Warszawie. Jest to wydarzenie, które stało się największym i najważniejszym eventem w branży rowerowej w Polsce.
Nasza reprezentacja na czele z Z-cą Wójta Marcinem Kolasą, Sołtys Zofią Faron, Radnym Dawidem Szeligą promowała dumnie naszą Gminę. Opowiadali o niesamowitych ścieżkach, szlakach rowerowych i pieszych, atrakcjach turystycznych, miejscach noclegowych.
Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, gdzie dostępne były: mapy rowerowe, foldery promocyjne, filmy promocyjne i gadżety, materiały VR 3D, pyszne produkty regionalne, oferty baz noclegowych naszych przedsiębiorców.
Istniała możliwość rozmowy face to face z naszymi przedstawicielami
o współpracy w zakresie rozwoju turystyki.
Wyjątkowo na naszym stoisku gościł Dyrektor MCSiR Krzysztof Łapsa.