Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Pensjonat Pstrąg

Pensjonat Pstrąg w Łopusznej to obiekt wybudowany w 2011r, oferujący wypoczynek w najwyższym standardzie. Widać nas już z głównej drogi Nowy Sącz – Nowy Targ, dlatego dojazd jest bardzo łatwy.
Pokoje: Jako pensjonat oferujemy 10 pokoi 1, 2, 3 lub 4 – osobowych (28 miejsc), z własnymi łazienkami z prysznicem oraz telewizją satelitarną. Pokoje są nowoczesne i bardzo atrakcyjne.
Wyżywienie: Pensjonat posiada własną restaurację, której specjalnością są pstrągi pochodzące z własnej hodowli. Oczywiście oprócz dań rybnych przyrządzamy także tradycyjne dania polskiej kuchni. Oferując Państwu wczasy z wyżywieniem gwarantujemy bogate menu. Śniadanie wliczone jest w cenę noclegu.
Udogodnienia w obiekcie:
– sauna-35zł/h ;
– urządzenia do ćwiczeń-bezpłatnie;
– restauracja-czynna od 10.00 do 22.00;
– Internet- Wi-Fi, bezpłatny;
– zabawy dla dzieci;
– parking-monitorowany, bezpłatny;
– wypożyczalnia sanek i rowerów-bezpłatnie;
– projektor
– zwierzęta domowe-akceptujemy(do 10 kg).

http://www.pensjonatpstrag.pl/

Restauracja Pstrąg – to jedyna restauracja na Podhalu oferująca ryby z własnej hodowli. Naszą specjalnością jest pstrąg (zawsze świeży, nigdy nie przyrządzamy dania z mrożonej ryby), ale w menu znajduje się również karp, sum i inne ryby słodkowodne. Oczywiście oprócz dań rybnych przyrządzamy także tradycyjne dania polskiej kuchni oraz desery.

Jako restauracja zapraszamy do organizacji wesel, bankietów, komunii i innych przyjęć okolicznościowych. Nasz fachowy personel zapewni dogodną obsługę podczas trwania imprezy, a klimat sali na pewno pozwoli na miłe spędzenie czasu w naszej restauracji.

Zapraszamy również do organizowania konferencji, w trakcie ich trwania zapewnimy obsługę cateringową (w ofercie zimne i ciepłe dania, przystawki, kawa, herbata, napoje). Sala jest klimatyzowana.

Dane do kontaktu