Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Gospodarstwo Agroturystyczne „AGROTURYSTYKA MAJKA”

 

Nasze gospodarstwo zlokalizowane jest w otulinie jednego z najpiękniejszych parków krajobrazowych Gorczańskiego Parku Narodowego.Niesamowity widok na panoramę Tatr, który podziwiać można z okien naszego domu i tarasu sprawi, że pobyt w naszym domu będzie miło spędzonym czasem.

Oferujemy noclegi i wyżywienie dla gości w atrakcyjnej cenie. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, bezprzewodowy internet, sala telewizyjna i kominkowa, taras. Jest możliwość rozpalenia grila lub ogniska.
Pokoje jak i łazienki są przestrzenne, dlatego goście mogą się u nas czuć swobodnie. Na parkingu można bezpiecznie pozostawić samochody. Przełęcz Knurowska to znakomite miejsce dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas. Nasz dom przy Przełęczy Knurowskiej to miejsce przyjazne dla rodziny z dzieckiem. Dla maluchów mamy mały plac zabaw.Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Piękne widoki, panoramy Tatr, czyste górskie powietrze, bogactwo natury i nasza gościnność sprawia że wiele gości do nas z chęcią powraca. U nas poczują się Państwo jak u siebie.

Dane do kontaktu

  • Majka Biel

    właściciel
    Telefon798 757 494