Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

AgroTatry

Gospodarstwo agroturystyczne „AgroTatry” położone jest w pięknej podhalańskiej miejscowości Dębno, leżącej nad Jeziorem Czorsztyńskim w dorzeczu rzek Białki i Dunajca.
Otaczają nas przepiękne krajobrazy Tatr, Gorc i Pienin kusząc pieszymi wędrówkami lub rowerowymi wycieczkami po leśnych i górskich szlakach.
W naszym sąsiedztwie odwiedzić można również liczne zabytki, od Kościółka klasy zerowej w Dębnie (wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO) po średniowieczne zamki w Czorsztynie i Niedzicy. Wędkarzy zapraszamy na liczne łowiska obfite w pstrąga i szczupaka a miłośników jazdy konnej na plenerowe przejażdżki w siodle i powozie. Amatorom żeglarstwa polecamy aktywny wypoczynek na Jeziorze Czorsztyńskim. Główne atrakcje to szkoły windsurfingu, liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego jak również rejsy widokowe statkiem.
Zimą polecamy liczne wyciągi narciarskie o różnych stopniach trudności, organizujemy również kuligi i imprezy sylwestrowe.
Naszym Gościom oferujemy 5 pokoi 2, 3 i 4 osobowych, każdy z osobną łazienką. Posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię z możliwością zamówienia pełnego wyżywienia. Na terenie posesji znajduje się oświetlony parking, camping i pole namiotowe z toaletą i prysznicem.
Atrakcją dla naszych Gości będzie boisko do siatkówki i badmintona, oświetlona altana z grillem i miejsce na „góralskie watry”.

Dane do kontaktu