Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

III zawody Obidowa na sportowo

W ubiegłą sobotę 26.11.2016r po raz trzeci w Obidowej na trasach biegowych Śladami Olimpijczyków odbyły się biegi górskie i nordic walking czyli zawody z cyklu aktywne weekendy w Obidowej.
Cykl zawodów miał na celu promocję zdrowego sposobu spędzenia wolnego czasu. Odbyły się biegi górskie na dystansach 10 km, 5 km, 3 km, 1500  m, 1000 m, 400 m.  Dzięki pomocy sponsorów, którzy wspomogli organizację zawodów każdy z uczestników otrzymał medal pamiątkowy, ciepły posiłek i nagrodę a sponsorami była: GMINA NOWY TARG, FORZA, IBU, EMPOL, MID sport, SKLEPY SPORTOWE KOPERNIAK, SOŁTYS WSI OBIDOWA. Dodatkowo po biegach na zawodników i kibiców czekała dietetyk Joanna Antolec, która chętnie służyła radą i pomocą. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy GOPR, OSP Obidowa oraz ratownik medyczny Marcin Niewiarowski. Zawody prowadzili sędziowie Małopolskiego Związku Narciarskiego z Adamem Dudkiem i Dominiką Ustupską na czele. Zawody przyciągają  coraz więcej osób, które chętnie spędzają czas biegając tak jak między innymi grupa sędziów z Podhalańskiego Kolegium Sędziów z prezesem Januszem Kalatą. Nad całością organizacyjnie jak zawsze czuwała Sołtys wsi Obidowa Zofia Faron, która zaprasza na trasy biegowe lecz tym razem już na biegówkach. Wyniki w załączniku

wyniki