Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Zwyciężył „Huragan” Waksmund

70

Finałowy turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ zdominowała drużyna gospodarzy, na swoim boisku z mocno dopingującym fanklubem gospodarze grali świetnie i bez problemu zapewnili sobie zwycięstwo. Turniej rozpoczął się losowaniem par półfinałowych „Bór” Dębno zmierzył się z „Grelem-Trute” wygrywając 1:0 a „Huragan” Waksmund pokonał „Spisz” Krempachy 5:0. W meczu o 3 miejsce pokonany wcześniej Grel Trute zwyciężył dwoma bramkami. W finale Huragan Waksmund wysoko pokonał Dębno nie pozwalając przeciwnikom strzelić nawet jednej bramki – rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:0. Wójt Gminy Nowy Targ Jan Smarduch pogratulował wszystkim finalistom i wręczył puchary oraz nagrody pieniężne dla klubów. Dodatkowo statuetki dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał kapitan zespołu z Dębna – Sebastian Gąsiorek, najlepszym bramkarzem został Grzegorz Byrnas z Huraganu, a jego kolega z drużyny Krystian Dudek został najlepszym strzelcem.

Wyniki:

Półfinały:

„Grel-Trute” Lasek Trute – „Bór” Dębno 0:1

„Huragan” Waksmund – „Spisz” Krempachy 5:0

Mecz o 3 miejsce:

„Grel-Trute” Lasek Trute – „Spisz” Krempachy 2:0

Finał:

„Huragan” Waksmund – „Bór” Dębno 3:0