Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Zaproszenie na wydarzenie pt.: „BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ LEPIETNICY II – OBIDOWA LIFE OPEN DAY ”

Wójt Gminy Nowy Targ zaprasza na rodzinne wydarzenie sportowo-rekreacyjno-rozrywkowe pt.: „BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ LEPIETNICY II – OBIDOWA LIFE OPEN DAY ”.

Nord walking oraz biegi górskie odbędą się w dniu 5 maja 2018r. w przepięknym zakątku Gorc wzdłuż potoku Lepietnicy w miejscowości Obidowa. Ruch to przyjemność, sposób na życie i lepsze zdrowie. Już drugi rok z rzędu ekobiegiem chcemy pokazać, że dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny – wystarczy chwila czasu aby się zapisać. Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla dorosłych biegaczy jak i dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszam.

Start o godz. 10:00 – parking przy trasach biegowych „Śladami Olimpijczyków”.

Organizator zapewnia posiłek i napój regenerujący dla uczestników.

Brak opłaty startowej.

 

LIFEIPMalopolska

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Wdrażanie Programu ochrony powietrza

dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”.

LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL 021.

Plakat A2 - Bieg Obidowa na www

REGULAMIN – BIEG