Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

W piątek 2 września przez Gminę Nowy Targ przejedzie 5 Rajd Polski Historyczny.

Rajd rozpocznie się 1 września o godzinie 17:30 na Rynku Głównym w Krakowie a następnie uda się do Wieliczki. Kolejny etap odbędzie się w piątek 2 września, kiedy to w godzinach popołudniowych około godziny 13:00 Rajd przejedzie przez wsie Knurów i Szlembark gdzie będzie meta 6 odcinka. O godzinie 15:00 wyruszy z Bukowiny Tatrzańskiej skąd samochody będą zmierzać w kierunku Raby Wyżnej i ok godziny 16:00 przejadą przez Długopołe. Trasa Rajdu to prawie 800 km po najpiękniejszych drogach Małopolski. Rajd Polski Historyczny ma w swoim założeniu nawiązywać do tradycji Rajdu Polski najważniejsza jest nie szybkość przejazdu ale jazda na regularność. Od roku 2014 Rajd wpisywany jest do prestiżowego kalendarza Federation Internationale de l’Automobile, jako eliminacja FIA Trophy for Historic Regularity Rallies. Szczegóły na stronie organizatora www.rajdpolskihistoryczny.pl

plakat