Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Szczęśliwa niedziela w Dębnie

1

Dużo atrakcji dla dzieci przygotowano w niedzielę w Dębnie. Podczas gdy na boisku sportowym odbywały się rozgrywki III grupy eliminacyjnej Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ w piłce nożnej  najmłodsi mogli skakać i zjeżdżać na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, troszkę starsi brali udział w konkursach na np.: najdłuższy taniec z balonem. Zabawom towarzyszył występ miejscowego zespołu regionalnego. Swoje stoisko miały również panie z Koła Gospodyń Wiejskich.  Rodzice mogli spokojnie oglądać mecze i kibicować piłkarzom. Miejscowi kibicowali na tyle skutecznie, że drużyna gospodarzy wygrała wszystkie mecze pozwalając sobie strzelić tylko jednego gola. Radość i zabawa stała się jeszcze większa gdy drużyna LKS „Bór” Dębno zapewniła sobie awans do Finału.