Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Rowerem po Podhalu

ROWEREM PO PODHALU atrakcyjna trasa rowerowa łącząca Gorce z Ludźmierzem.

Jej przebieg z dala od uczęszczanych szlaków i dróg poprzez centralne Podhale umożliwia obcowanie z naturą i przepięknymi widokami na Tatry i Podhale. Szlak został wytyczony drogami gruntowymi o dobrej, utwardzonej nawierzchni, przebiegającymi przez wioski Obidowa, Klikuszowa, Pyzówka, Morawczyna, Krauszów, Ludźmierz. Na odcinku Obidowa Pyzówka trasa wiedzie lokalną drogą asfaltową o niewielkim ruchu kołowym. W trakcie wycieczki możliwość zwiedzenia kościoła w Klikuszowej, atrakcji Pyzówki a dla wymagających znajdujące się niedaleko od szlaku Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej w Ludźmierzu oraz relaks (odpoczynek) nad stawem w Krauszowie. Całość trasy przebiega przez teren gminy Nowy Targ

 

 

Więcej informacji na stronie:

www.rowerempopodhalu.pl