Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100
Szukaj
Pokazuje 1 - 12 z 43 obiektów.
Sortuj:

Noclegi

 • Apartament Vanessa
  250zł doba

  Apartament Vanessa
  Harklowa

  Opis obiektu: Mamy do zaoferowania piękne przestronne mieszkanie dostępne cały rok, krótko i długoterminowo. Apartament Vanessa znajduje się w pięknej cichej górskiej miejscowości Harklowa. Mieszkanie przeznaczone jest dla maksymalnie 6 osób, idealne dla rodzin lub grup znajomych. W pobliżu apartament [...]

  View Property

 • Gorczańskie domki
  6 2
  450zł doba

  Gorczańskie domki
  Łopuszna

  Opis obiektu: Gorczańskie Domki to miejsce zaprojektowane z myślą o miłośnikach górskich wędrówek i wypoczynku w bardzo przytulnych wnętrzach. Doskonała lokalizacja obiektu zapewnia szybki dostęp do najpopularniejszych atrakcji w bliższej i dalszej okolicy oraz najczęściej uczęszczanych szlaków turysty [...]

  View Property

 • Agroturystyka u Mikołajki
  6 1
  New

  Agroturystyka u Mikołajki
  Długopole

    Domek położony jest w cichej i spokojnej okolicy z widokiem na góry. Max liczba osób 6. Dostępna kuchnia, 2 łazienki. Parking, TV, Wi-Fi.   [gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="5711,5712,5713,5714,5715"] [...]

  View Property

 • OSADA KNURÓW
  12 2
  350 - 450 zł (domek)

  OSADA KNURÓW
  Knurów

  OSADA KNURÓW  to dwa komfortowe domki  położone na południowych stokach  Gorców, ponad korytem Dunajca, z doskonałym widokiem na całą kotlinę Podhalańską , Spiską i całą  panoramę Tatr. Malownicze miejsce,  które zachwyci  Was spokojem i  niesamowitymi widokami, choć usytuowane jest niezbyt d [...]

  View Property

 • Agroturystyka-Noclegi U Teresy i Adama
  12
  30zł doba

  Agroturystyka-Noclegi U Teresy i Adama
  Gronków

  Pokoje z łazienkami, kuchnia z jadalnią do dyspozycji gości. Na życzenie gości podajemy śniadanie, w pobliżu sklep, pizzeria. Blisko stoki narciarskie Kotelnica, a także baseny termalne - Bania, Szaflary, Gorący Potok. Po sąsiedzku wypożyczalnia nart. www.uteresyiadama-gronkow.noclegiw.pl [gallery colu [...]

  View Property

 • Gospodarstwo agroturystyczne „Victoria”
  18
  35-40

  Gospodarstwo agroturystyczne „Victoria”
  Dursztyn

  Witam, mieszkam w malowniczej wiosce Dursztyn. Mam w ofercie dla gości dom pod wynajem dla 13 osób. Do dyspozycji jest dobrze wyposażona kuchnia, duży salon z kominkiem oraz nowoczesne łazienki. W domu jest 5 pokoi 2 i 3-osobowych z tv i wi-fi. Na terenie posesji znajduje się ogród z placem zabaw dla dzieci, pi [...]

  View Property

 • Zajazd Gronków
  6
  200zł doba

  Zajazd Gronków
  Gronków

  Oferujemy komfortowy Apartament 1-6 osobowy. Apartament składa się z 2 pokoi, łazienki z prysznicem oraz salonu z aneksem kuchennym. W salonie wygodna sofa, z której można w spokoju obejrzeć TV, do dyspozycji gości jest bezpłatny parking, duży ogród z możliwością grillowania. Pokoje z  widokiem na góry [...]

  View Property

 • Dom rekolekcyjno – wypoczynkowy p.w. św. Salwatora w Dursztynie
  46

  Dom rekolekcyjno – wypoczynkowy p.w. św. Salwatora w Dursztynie
  Dursztyn

  Naszym gościom oferujemy 46 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3-, 9- osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami. Ponadto do dyspozycji gości oddajemy kaplicę, salę konferencyjną, salę rekreacyjną oraz jadalnie. Parking na posesji Zapraszamy na naszą stronę internetową www.dursztyn.pl ul . Długa 43 3 [...]

  View Property

 • Agroturystyka Helena Gryguś
  12

  Agroturystyka Helena Gryguś
  Krempachy

  Spisz to jeszcze nieodkryty turystycznie region. Można u nas i w okolicy odnaleźć wiele urokliwych i ciekawych zakątków położonych malowniczo z dala od zgiełku i tłoku. Oferujemy Państwu 4 pokoje 3 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę, TV, osobny balkon. Dostępny jest dobrze wyposażony aneks kuchenn [...]

  View Property

 • Gospodarstwo Agroturystyczne
  11

  Gospodarstwo Agroturystyczne
  Dębno

  Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego gospodarstwa agroturystycznego w malowniczej miejscowości Dębno, leżącej nad rzekami Białką i Dunajcem i zalewem Czorsztyńskim na trasie z Nowego Targu na Szczawnicę. Świetne tereny do wędkowania i spędzania czasu z rodziną nad wodą. Dla nas [...]

  View Property

 • Gospodarstwo Agroturystyczne „U Jaśka”
  7

  Gospodarstwo Agroturystyczne „U Jaśka”
  Łopuszna

  Oferujemy Państwu wolno-stojący, letniskowy, dwupoziomowy, drewniany domek wyposażony w: - salon z aneksem kuchennym, kominkiem i wersalką dla dwóch osób (aneks wyposażony w kuchenką gazową czteropalnikową i komplet naczyń) - dwie sypialnie na górze z czterema miejscami do spania - dwa tarasy widok [...]

  View Property

 • Agroturystyka w Dwornej
  14

  Agroturystyka w Dwornej
  Rogożnik

  Nasz obiekt noclegowy dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach wieloosobowych. Do dyspozycji Gości: - sala kominkowa wyposażona w barek i telewizor - altanka z widokiem na padok przy której można rozpalić ognisko lub zrobić grilla - aneks kuchenny, gdzie można sobie przyrządzać posiłki W odległoś [...]

  View Property