Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Od czwartku Winter Camp na Turbaczu

Od najbliższego czwartku (11.02) na Turbaczu rozpocznie się kolejna, VII już edycja Winter Camp 2016. Na uczestników unikalnego biwaku pod Turbaczem czekają szkolenia, spotkania z podróżnikami, zawody terenowe oraz niezapomniana przygoda i atmosfera.

Profesjonalna kadra złożona z m.in. z ratowników górskich, medycznych  prowadzić będzie szkolenia lawinowe, medyczne jak również biwakowanie i poruszanie się w terenie.  Nie mniej ważne będą informacje dotyczące właściwego doboru sprzętu i praktyczne użycie go w zimie.

Organizatorem biwaku jest Polish Outdoor Group (POG), organizacja non-profit zrzeszająca polskie firmy związane z szeroko pojętą turystyką górską. Głównym zadaniem POG jest działanie na rzecz promocji outdooru i aktywnego trybu życia. Podczas sześciu poprzednich edycji Winter Camp udało się przeszkolić ponad 600 osób.

fot: www.wintercamp.org.pl

mg_3350  mg_3470  mg_4524-copy