Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Biegach Narciarskich

W dniu 18 lutego 2022 r. w Klikuszowej, odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Biegach Narciarskich – Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w których udział wzięło 162 zawodników i zawodniczek z 12 szkół gminy Nowy Targ.

Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych kategoriach zostali: Hanna Szeliga, Antonina Szczepaniec, Aleksandra Czubernat, Antoni Kuros, Natalia Białoń, Filip Filipiec, Julia Guziak i Jakub Szczepaniec z Klikuszowej oraz Szymon Plewa i Anna Szwaja z Obidowej oraz Mieszko Szwab i Kamil Wrzaszczak z Pyzówki. Klasyfikację międzyszkolną wygrała SP z Klikuszowej wyprzedzając SP z  Pyzówki oraz SP z Waksmundu.

Wszyscy uczestnicy po ukończonym biegu otrzymali drobny upominek, natomiast zdobywcy miejsc 1 – 6 otrzymali pamiątkowe dyplomy a  zawodnicy z miejsc 1 – 3 dodatkowo medale i statuetki. Szkoły, które zajęły sześć pierwszych miejsc otrzymały pamiątkowe puchary.

         Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za ufundowanie nagród dla szkół biorących udział w imprezie, serdeczne podziękowania także dla Pani Katarzyny Maciążek dyrektor CNB w Klikuszowej za udostępnienie i przygotowanie tras oraz dla opiekunów za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Ze sportowym pozdrowieniem

  Tomasz Klag, Robert Plewa