Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Mazovia MTB Marathon już za nami

Miłośnicy MTB z całego kraju i nie tylko pojawili się w ostatni weekend w Waksmundzie i Łopusznej. Dla jednych była to pierwsza w życiu przygoda z prawdziwymi górami. Dla innych kolejny wymagający maraton. Połączyło ich jedno –miłość do rowerów!

Dwudniowe święto rowerowe rozpoczął sobotni Turbacz Time Trial. Indywidualna jazda na czas pod górę z finałem na najwyższym szczycie Gorców – Turbaczu (1315 m n.p.m). Następnego dnia w niedzielę odbył się VII etap Mazovia MTB Marathon z Łopusznejuczestnicy ścigali się na dystansie Hobby (9 km), Fit (24 km), Mega (48 km) oraz na królewskiej trasie Giga, która liczyła mordercze 78 km!

Dwudniowe zawody dostarczyły wszystkim niepowtarzalnych doznań! Dodatkowe wydarzenia takie jak Puchar Polski w maratonie MTB 2016, „Powitanie Lata z Nordic Walking” czy zawody dla maluchów z rybką MiniMini dopełniły całą weekendową ofertę.

Wójt Gminy Nowy Targ oraz Cezary Zamana dziękuje wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za wspaniałe rowerowe święto i już dzisiaj zaprasza na kolejną edycję w przyszłym roku.

 

Na dowód wspaniałej zabawy zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału filmowego z imprezy.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=F8CeeFLsp2M