Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Konkurs „Gmina Przyjazna Rowerzystom”

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego  w ocenie turystów kolarzy.
Konkurs ma m.in. na celu uhonorowanie i zauważenie gmin, które w swoich działaniach uwzględniają potrzeby rowerzystów i promują aktywny wypoczynek na rowerach, tworzą infrastrukturę rowerową, inicjują lub wspierają organizowanie imprez rowerowych oraz wydają mapy i przewodniki rowerowe.
Promuje gminy, które dbają o bezpieczeństwo rowerzystów.
Zgłoszenia gmin do konkursu dokonują turyści kolarze na podstawie wypełnionej Karty zgłoszenia, którą należy przesłać pod adres: poczta@narowerze.pttk.pl do 30 kwietnia 2022 r. Szczegóły w regulaminie konkursu !
https://www.pttk.pl/…/669-xi-edycja-ogolnopolskiego…
Jeżeli sądzisz, że spełniamy warunki udziału w konkursie, prosimy o zgłoszenie Gminy Nowy Targ.