Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Konkurs ” Bank Tras”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Bank Tras” – stwórz swoją trasę na wycieczkę rowerową i wygraj rower!

Wrocławska firma EACTIVE zachęca wszystkich miłośników turystyki oraz aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową w którym główna nagroda to oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic.

Konkurs ma na celu promowanie aktywności oraz rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych. Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także chętnie przedstawi najciekawsze miejsca w swojej okolicy. Aby wziąć udział w konkursie należy:

przejechać swoją trasę na rowerze (indywidualnie lub grupowo)
wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora i przesłać organizatorom niezbędne załączniki – mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki

Pomysłodawca trasy który prześle najciekawsze zgłoszenie otrzyma cenną nagrodę – atrakcyjny rower poziomy! Dodatkowo z 20 najlepszych prac stworzony zostanie oficjalny „Bank Tras”, czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski, który następnie zostanie udostępniony w internecie wraz z imieniem i nazwiskiem autorów.

Patronat nad konkursem objęły: TTG Dziennik Turystyczny i Akademickie Radio LUZ.

Regulamin konkursu oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/wez-udzial-w-naszym-konkursie-i-wygraj-rower-poziomy/
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@eactive.pl do 31.08.2015 r. Konkurs jest dwuetapowy – pierwszym jest przesyłanie prac, a drugi to głosowanie na stronie organizatora, które potrwa do 30.09.2015 r.

Plakat konkursu Bank TRAS