Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

II etap polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour

 

23 lipca 2017 r. w Liptowskim Mikulaszu na Słowacji odbędzie się II etap wspólnego polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour.

Start zawodników odbędzie się o godz. 10.00 na Námesti Osloboditeľov. Trasa poprowadzi przez: Vlachy, Bobrovník i Liptovský Mikuláš – objazd dookoła do mety na Námestí Osloboditeľov.

Vlachy                                          godz. 10:25 17 km
Bobrovník                                    godz. 10:50 24 km
Liptovský Mikuláš                       godz. 11:15 38 km
META Liptovský Mikuláš            godz. 11:20 39 km

Przypominamy, że udział w wyścigach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze zawodów w dniu wyścigu w godz. 8.00-9.30. Uczestnikami mogą być tylko osoby, które ukończyły 18 lat. Zawody rozgrywane są w sześciu kategoriach wiekowych. Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzymuje puchar i dyplom.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.

Wyścig rowerowy Euroregion Tatry Tour realizowany jest w ramach mikroprojektu pt. „Walory kulturowe i przyrodnicze pogranicza polsko-słowackiego” współfinansowanego przez Unię Europjską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

plakatA2_pl