Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

GMINNE ZAWODY SPORTOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 21 marca 2022r. w Szkole Podstawowej w Gronkowie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Koszykowej chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło jedenaście szkół gminy Nowy Targ. Tytuł mistrzowski dziewcząt wywalczyła Szkoła Podstawowa w Nowej Białej, drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Ostrowsku, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Łopusznej. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Klikuszowej, miejsce drugie Szkoła Podstawowa w Łopusznej, a miejsce trzecie zdobył gospodarz turnieju Szkoła Podstawowa w Gronkowie. Każda szkoła, która zajęła miejsca 1-6 otrzymała puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – piłki. Ponadto, najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Katarzyna Bednarczyk z Nowej Białej oraz Jakub Huzior z Klikuszowej, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki.