Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

Festyn na koniec wakacji

IV Festyn Rodzinny w Waksmundzie odbył się w ostatnią niedzielę wakacji na stadionie miejscowej drużyny piłkarskiej. Cały dzień upłynął na sportowej rywalizacji najpierw mecze rozegrały dzieci ze szkółki piłkarskiej a potem emocje kibiców rozgrzał mecz „Huragan” Waksmund – Zawrat Bukowina Tatrzańska, który zakończył się trzy bramkowym zwycięstwem gospodarzy. Organizatorzy zadbali o dobrą zabawę dla najmłodszych, do dyspozycji dzieci była dmuchana zjeżdżalnia, zamki z piłkami i trampolina. Trochę starsi z niecierpliwością czekali na rozstrzygnięcie konkursu, w którym nagrodą główną był rower ufundowany przez firmę IB rolki ufundowane przez firmę Didisport oraz pluszowe misie, które przekazała hurtownia zabawek Amiko. Taneczną zabawę rozkręcił zespół Śtuderanci. Organizatorami festynu była Rada Sołecka Waksmund oraz Gmina Nowy Targ.