Telefon: 18 26 14 136, 18 26 14 100

Aktualności

BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ LEPIETNICY II – OBIDOWA LIFE OPEN DAY

LIFEIPMalopolska

W dniu 5 maja 2018r. na terenie Gminy Nowy Targ w miejscowości Obidowa grupa fascynatów ruchu na świeżym powietrzu wzięło udział w wydarzeniu sportowo–rekreacyjno-rozrywkowym pt.: „BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ LEPIETNICY II – OBIDOWA LIFE OPEN DAY”

LIFE OPEN DAY jest to coroczne wydarzenie organizowane w celu promocji biegów w zdrowej atmosferze, które Gmina Nowy Targ organizuje w przepięknym zakątku u podnóża Gorc Doliną Lepietnicy szklakiem biegowym „Śladami Olimpijczyków” w miejscowości Obidowa.

W zawodach sportowych wzięło udział ponad 100 sportowców – zawodowców jaki amatorów! Największą radość z rywalizacji na trasie mieli najmłodsi zawodnicy, którzy mocno walczyli o miejsca na podium. Bardzo liczna grupa gości przyjezdnych pokazuje nam, że Gmina Nowy Targ i miejscowość Obidowa stają się terenami znanymi i atrakcyjnymi nie tylko zimą.

W wydarzeniu nie zabrakło także tegorocznych paraolimpijczycy którzy reprezentowali Polskę na XII Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich w PyeongChang.

Atmosfera tworzona przez zawodników i kibiców oraz organizacja zawodów powoduje, iż zawodnicy kolejny raz chętnie zawitają w tę okolicę co niezmiernie nas cieszy i zachęca do organizacji kolejnych z cyklu zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu “Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL 021 dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne wydarzenia w niedługim czasie .

Poniżej zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

KATEGORIA OPEN:

8 km kobiety 17+

1

Dorota

Kowal

2

Alicja

Trzebunia

2

Maria

Kempny

3

Katarzyna

Mrożek

8 km mężczyźni 17+

1

Robert

Faron

2

Andrzej

Pradziad

3

Kacper

Antolec

4

Witold

Skupień

5

Sebastian

Bryja

6

Dariusz

Ślaga

4 km kobiety 17+

1

Magdalena

Kolendowicz

2

Marzena

Ostapczuk

3

Gabriela

Koziara

4

Patrycja

Zygmunt

4 km mężczyźni 17+

1

Marek

Nycz

2

Daniel

Stachoń

3

Paweł

Studnicki

4

Tomasz

Gąsienica – Roj

5

Sławomir

Koziara

6

Marcin

Tesarski

NORD WALKING

3 km kobiety 17+

1

Anna

Kowal

2

Halina

Olejniczak

3

Anna

Studzińska

4

Julia

Smreczyńska

5

Magdalena

Smreczyńska

6

Renata

Bigoszewska

3 km mężczyźni 17+

1

Robert

Smreczyński

2

Jerzy

Głodkiewicz

3

Jacek

Ostapczuk

4

Piotr

Budnik

5

Wiktor

Bigoszewski

KATEGORIA DZIECI

0-6 lat dziewczynki 200m

1

Alicja

Parzygnat

2

Anna

Ostapczuk

3

Natalia

Żółtek

4

Hanna

Ustupska

5

Weronika

Smreczyńska

6

Emilia

Miśkowiec

0-6 lat chłopcy 200m

1

Łukasz

Kulesza

2

Maksymilian

Majchrzak

3

Bartłomiej

Karpierz

4

Alan

Stachoń

5

Wojciech

Królczyk

6

Aron

Kolendowicz

7-9 lat dziewczynki 500m

1

Anita

Parzygnat

2

Wiktoria

Franczyk

3

Daria

Wróbel

4

Hanna

Kulesza

5

Natalia

Bochula

6

Helena

Faron

7-9 lat chłopcy 500m

1

Szymon

Faron

2

Mateusz

Sokół

3

Patryk

Szeliga

4

Tomasz

Faron

5

Karol

Franczyk

10-12 lat dziewczynki 1200m

1

Nikola

Komorowska

2

Anna

Majchrzak

3

Anna

Szwaja

4

Agnieszka

Sternal

5

Zofia

Studnicka

6

Oliwia

Niewiarowska

10-12 lat chłopcy 1200m

1

Karol

Stachoń

2

Piotr

Ostapczuk

3

Piotr

Bryja

4

Mateusz

Sawera

5

Arek

Matuszek

6

Jakub

Karpierz

13-16 lat dziewczynki 2000m

1

Kinga

Szeliga

13-16 lat chłopcy 2000m

1

Stanisław

Szeliga

2

Paweł

Bryja

3

Jakub

Żółtek

4

Patryk

Włodarczyk

 

 

 

This function has been disabled for Gmina Nowy Targ.